Etelä-Tapiolaan 2013 valitut opiskelijat

Etelä-Tapiolan yleis- sekä IB-linjalle valitut opiskelijat

ETELÄ-TAPIOLAN LUKION YLEISLINJALLE VALITUT OPISKELIJAT 2013

  • Aaltonen Ella
  • Abdi Fathi
  • Ala-Jääski Tomi
  • Assad Noor
  • Blitson Kristian
  • Borenius Johanna
  • Clarke Selina
  • Cong An
  • Dahlman Ann-Sofie
  • Din Belle Olivia
  • Eerola Janina
  • Ettilä Maria
  • Fredriksson Niia
  • Förster Nanna
  • Haapala Hanna
  • Hahl Melissa
  • Haikonen Hannamari
  • Halonen Anna
  • Heikkinen Suvi
  • Heinrichs Helena
  • Hietalahti Suvi
  • Holkeri Oona
  • Holm Petrus
  • Holmström Anni
  • Hoppania Henrik
  • Huovila Leo
  • Hyyppä Eric
  • Idänpään-Heikkilä Aurora
  • Ilomäki Risto
  • Jaakkola Maria
  • Joukama Annika
  • Junnonen Annina
  • Järvinen Sofia
  • Kaarakainen Henri
  • Kaartinen Katariina
  • Kaisla Karpalo
  • Kanervo Anna-Lena
  • Karasvirta Otto
  • Karras Joni
  • Kasanen Merimaija
  • Katajamäki Tuuli
  • Keronen Eevi
  • Kiertomäki Satu
  • Kiikkilä Outi
  • Kivelä Essi
  • Kivimäki Iina
  • Koponen Timo
  • Korhonen Aino
  • Korhonen Helmi
  • Korhonen Iina
  • Koskela Juhani
  • Kuosa Viivi
  • Kuosmanen Susanna
  • Kymäläinen Erik
  • Laakkonen Saara
  • Laakso Ida
  • Lahti Roope
  • Laitinen Veera
  • Lanki Jemina
  • Lares Axa
  • Lehmonen Sylvi
  • Lehtinen Teresa
  • Lento Aki
  • Leppänen Sara
  • Loijas Väinö
  • Louhi Johannes
  • Luoma Heidi
  • Löyskä Maija
  • Mahdavi Hajar
  • Mattila Lauri
  • Metsämäki Daniel
  • Mustalahti Aku
  • Nousiainen Onni
  • Nykänen Aarne
  • Oila Alvari
  • Paani Jasmin
  • Pajari Essi
  • Pajukari Tiina
  • Parviainen Ville
  • Peura Telma
  • Pirhonen Ville
  • Päästlane Ärnja
  • Pöntinen Joonas
  • Repo Anni
  • Retva Arttu
  • Rissanen Nora
  • Roozeman Jonathan
  • Rytkönen Anniina
  • Rågback Johanna
  • Saari Maija
  • Salo Ida
  • Saranpää Sandra
  • Savolainen Nikki
  • Sievinen Emil
  • Sorokin Heli
  • Strengell Riina
  • Sukanen Minka
  • Sulkava Pia
  • Suominen Pihla
  • Suurnäkki Suvituuli
  • Taittonen Nea
  • Takala Toni
  • Tanttu Heidi
  • Tauriainen Sofia
  • Tervo Sini
  • Tiittanen Noora
  • Tirkkonen Noora
  • Torkko Pauliina
  • Tuokko Ilona
  • Tuomi Ilona
  • Uotila Edit
  • Utti Christian
  • Valtonen Anniina
  • Viitanen Jonas,
  • Vinkvist Ellen
  • Vuorenlehto Leena
  • Vuorensalmi Mii
  • Väänänen Laurapeppi
  • Wall Johanna
  • Wilkko Wera
  • Ylä-Jääski Juho
  • Zitting Miia
  • Öz Emrehan

 

Lisäksi 2 hyväksyttyä opiskelijaa, jotka eivät ole antaneet nimensä julkaisulupaa

 

ETELÄ-TAPIOLAN LUKION IB-LINJALLE VALITUT OPISKELIJAT 2013

  • Becers Kristaps
  • Halme Sebastian
  • Kallio Hanna
  • Ketzler Dustin
  • Komulainen Katariina
  • Korvenoja Elisa
  • Kyyrö Kalle
  • Leppä Nella
  • Lumiaro Emma
  • Mikkonen Kia
  • Moalim Suaada
  • Mohamed Abaas
  • Naaman Mohammed Sara
  • Niemelä Vilma
  • Pasanen Anna
  • Pengjuan Kuang
  • Peo Samnap
  • Poikola Alvari
  • Pölkki Eve
  • Rudvin Sini
  • Saukkonen Sebastian
  • Shemyak Elena
  • Silvenius Anni
  • Sutton Miranda
  • Tenhovuori Laura
  • Vainionpää Otto
  • Zudov Konstantin

 

Lisäksi 2 hyväksyttyä opiskelijaa, jotka eivät ole antaneet nimensä julkaisulupaa